Ceník

Vyberte si, co budeme fotit

Svatební focení

Jste zasnoubení? Gratuluji! 🙂 Jelikož čtete tato slova, předpokládám, že plánujete svatbu a hledáte tedy svatebního fotografa. Níže naleznete ceník, kde si můžete vybrat ze 3 balíčků, každý balíček obsahuje konkrétní informace. Pokud máte nějaké dotazy navíc, neváhejte a kontaktujte mě.

Upravené svatební fotografie dodám do 3-4 týdnů. Neupravené neposkytuji.

Rodinné focení

Fotíte svou rodinu a při prohlížení zjistíte, že na fotografii většinou chybíte?

A co takhle fotky se svými rodiči prarodiči, sourozenci, vnoučaty a dalšími příbuznými? Chcete? To já můžu být ta, kdo na takových fotografiích může chybět, vy rozhodně ne! 🙂 Využít můžete samozřejmě nejen samotné focení dětí, ale i těhotenské nebo párové focení. Napište si o focení, na které budete vzpomínat. Místo focení je vždy dle domluvy.

Výběr fotek k úpravě provádím sama, ušetří vám to čas i nervičky s tím, abyste vybrali ty nejlepší. Dodám do 2-3 týdnů, neupravené neposkytuji.

Focení s mazlíčky

Stejně jako když fotíte děti mobilem, tak ani vaši mazlíčci nemusí být na fotografii zrovna k rozpoznání nebo fotka nebude vypadat úplně podle vašich představ. Přeci jen fotit cokoliv v pohybu není nic jednoduchého. A že vůbec nemáte žádnou společnou fotku s vaším mazlíčkem? Jsem tu pro tuto příležitost pro vás. Hlavně pak nezapomeňte na pamlsky pro vašeho miláčka! Místo focení je vždy dle domluvy.

Výběr fotek k úpravě provádím sama, ušetří vám to čas i nervičky s tím, abyste vybrali ty nejlepší. Dodám do 2-3 týdnů, neupravené neposkytuji.

Rezervujte si svůj termín na focení nyní